Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Wiejak o wyniku referendum ws. górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 18:28 Powrót do artykułu
warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto... Bravo za odwagę Panie Redaktorze. Reklamy u Pana już na pewno nie zamieszczą, ale uczciwość ponad wszystko... To także apel do naszych urzędników...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Wiejak spokojnie, bo wam żyłka na czole pęknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sponsorowany artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejak to przycisk w rękach konkurencji TBV, który jest notorycznie wciskany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef tuby propagandowej obrońców górek przemówił
 bingo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście redaktorowi Wiejakowi, w przeciwieństwie do RM Lublin i załogi kuriera deweloperskiego, miraże sfinansowane za dewelosrebrniki nie odebrały zdolności rzeczowej oceny sytuacji. Brawo DW! Dziękujemy za pomoc w obronie naszego górkowego skarbu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten dalej się jara tematem który prawie nikogo nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, ciekawe dlaczego ci gloryfikowani społecznicy i ekolodzy siedem razy przegrali w sądzie sprawy z TBV? Kto tu tak naprawdę kłamał i manipulował?
 Szkoda, że redaktor naczelny Dziennika Wschodniego nie odniósł się do sprawy tych przegrywanych seryjnie spraw sądowych przez biednych i uciśnionych obrońców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikogo nie obchodzi twoje zdanie redaktorku za pięć groszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było kworum? Nie było. Więc nie ma o czym gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego proboszcz parafii Trójcy Świętej przy Nalęczowskiej 94 wywieszał na ogrodzeniu banery za TBV???  Jaki miał w tym interes??
 Może uznał dziubę za nowego mesjasza. W końcu transformacja zielonego w złote to prawie tak jak przemiana wody w wino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni może w opozycji do nachalnej propagandy swojego konkurenta postanowił obiektywnie patrzeć na sprawę i informować ludzi przed referendum o tym o co toczy się gra. Wynik referendum jest jaki jest, ale trzeba wam podziękować, za wywiad ze Stelmachem, Kowalczykiem, za relacje, za zdjęcia. Myślę, że w kontekście tej parkowej utopii wdzierającej się każdym kanałem staraliście się pozostać czwartą władzą i mówić o faktach i pytać o fakty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zwolniliście tzw. "obrońcy" właściciela terenu nie tylko z obietnicy przekazania terenu miastu, ale i z urządzenia parku. Niegratuluję! Powinniście na codzień tak beczeć, jak dziś. Barany! Zrobiliście ten sam błąd, co rada miasta w 2000 r., kiedy nie skorzystano z prawa pierwokupu i górki przeszły w ręce prywatne. Nie rozumiałem, jak można było podjąć tak krótkowzroczną, wręcz głupią decyzję! Teraz widzę jak - wystarczy kilku baranów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni są święci z załóżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ pięknie mieszkańcy zaorali Tebewała, można dzisiaj być dumnym z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum referendem a park z drewnianymi chomikami i tak mieć będziecie - czy tego chcecie czy nie - hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze, mieszkam na Czubach więc temat mnie nie dotyczy. Ale zaklinam: niech mi pan  odpowie: Jaki jest koronny argument przeciwników zmian na Górkach???? Dlaczego nie chcą bloków i parku??? Bo przecież w  bajania o robaczkach i "napowietrzaniu miasta" to chyba nikt nie wierzy?? Odpowiadam: pobudowało się tam bądź kupiło mieszkania sporo ludzi i lepiej miec z ich punktu widzenia spokój, mniejszy ruch, mniejsze korki, widoki na pustą przestrzeń niż sąsiadów. To zwykła sarmacka zapiekłość. Chcą mieć przestrzeń i wolność to niech kupują działki koło Lublina, tak jak zrobiły to tysiące ludzi którzy się dorobili i ich było na to stać. Kompletne nieużytki, z których nikt nie korzysta bo strach się zapuścić kilka kilometrów od centrum wielkiego miasta. No toż to Polska w pigułce, Monthy Pyton. Czy jak kupowałem  mieszkanie na Czubach to miałem prawo zagwarantowac sobie w umowie że deweloper nie kupi blisko grunu i nie wywali wieżowca???? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w sprawie tego terenu, jak i innych terenów przeznaczonych pod zabudowę wielorodzinną, powinna zdecydować Rada Miasta Lublin, jedno w tej sprawie dziwi mnie niezmiernie, otóż gdyby ten teren należał do miasta, pies z kulawą nogą by się nie zainteresował co tam miasto chce budować, ale- i tu tkwi sedno sporu przesiąkniętego naszą polską zawiścią- teren stanowi własność prywatną, jak większość zawistników sądzi, kupioną za grosze i teraz miałby się wzbogacić, w życiu, mówią zawistnicy. Dla zrozumienia naszej mentalności powiem, że w USA prywaciarz będzie niebawem woził ludzi w kosmos i nikt mu tego nie zazdrości, u nas wszyscy jak mogą podstawiają nogę każdemu, kto ośmieli się zrobić coś więcej niż nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest już obgadana miedzy TBV a Prezydentem tak słyszy się w kuluarach przybocznych Prezydenta jak i w pół świadku lubelskich deweloperów i TBV zostaje tylko jak to zostanie rozegrane. Dla mnie osobiście miasto powinno zgodzić się na zmianę planu pod warunkiem zapłacenia RENTY PLANISTYCZNEJ miastu. Ale wątpię czy TBV stać by było na wyłożenie 75 czy 100 mln zł więc mami nas Parkiem i innymi atrakcjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Krzysia Wiejaka wychodzi taka typowa polska mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...